Best Vision

Acoustic Gümüş 3D Sinema Perde Kumaşı

Ürün Kodu : 275

148.68 Euro
949.54 TL
Ürün Seçenekleri
Ölçü
  • 210x100

3D Perde (Gümüş Perde)

Görüntü ve ses sistemlerindeki teknolojik gelişmeler ve ürünlerdeki iyileştirmeler, evlerdeki sinema keyfinde ya da iş yerlerindeki sunumlarda büyük bir kolaylık ve kaliteye ulaşmayı sağlıyor. Örneğin 3D perdeler ile üç boyutlu görüntüleri izleme imkânına kavuşmak mümkün oluyor. Böylece en üst seviyede izleme keyfi yakalama, özellikle iş yerlerinde yapılan sunumlarda çok başarılı sonuçlar elde etme olanağına kavuşuluyor.

                Bu perdelerin sağladığı 3 boyutlu görüntü için kullanılan teknik ise basit bir şekilde açıklanabilir. Bir gözünüzü kapatarak etrafınıza baktığınızda, nesnelerin derinliğini algılayamadığınızı, o nesneleri 2 boyutlu olarak gördüğünüzü fark edebilirsiniz. 3D görüntü elde etmek için kullanılan farklı tekniklerde ise 2 farklı görüntü perdeye yansıtılır. Bu iki görüntüyü aynı anda algıladığınızda, tek göz ile bakmak yerine 2 göz ile bakmış gibi olursunuz. Yani üçüncü boyutu, derinlik boyutunu da algılamaya başlarsınız. Böylece perdeye yansıyan görüntüleri 3 boyutlu olarak görürsünüz. 3D perdeler ise bu görüntüleri yakaladıktan sonra, geri yansıtma yani görüntülerin göze geliş sürecinde bozulmamasını sağlayacak özelliklere sahiptir. Yani polarize edilmiş olan 2 görüntünün perdeye vurduktan sonra polarizasyonunu koruyarak göze iletilmesi görevini üstlenirler. Aynı zamanda gain faktörü olarak adlandırılan kontrast artırıcı ve ışık gücü kazandırıcı özellikleri vardır. Kısacası hem en kaliteli görüntüyü sunarlar hem de bu görüntülerin 3 boyutlu olarak algılanmasını sağlarlar.

                3D perdeler, kullanıcılara maksimum avantaj sağlamak için bazı teknik özelliklerle donatılmışlardır. Özel olarak tasarlanan perdeler, hem duvara hem de tavana monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. 3D motoru sayesinde en iyi görüntüyü en iyi şekilde verebilme özelliğine sahiptirler. Ayrıca uzaktan kumandalı olması ve zincir ile toplama sistemine sahip olması, kullanım kolaylıklarını en üst seviyeye çıkartmaktadır. Bu perdeler düşük ve yüksek voltajlarda çalışabilme, farklı ebatlarda isteğe bağlı olarak imal edilebilme, ihtiyaca göre özel saklama kasasında ya da kasasız olarak temin edilebilme gibi özellikler sunuyor. Tabi almak istediğiniz 3 d perdenin ihtiyacınıza uygun özellikler taşıdığından ve fiyatının da uygun olduğundan, ancak geniş 3D perde ürün grubunda bulunan ürünlerin tamamını inceledikten sonra emin olabilirsiniz. Gerek evlerdeki sinema sistemleri için gerekse iş yerlerindeki toplantı odaları, sunum odaları için en kaliteli görüntüyü 3 boyutlu elde etmek istediğinizde, 3D motorlu projeksiyon perdelerinin sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

hizli işlemler
Havale / EFT (%4) :911.56 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit ile Ödeme
Taksit tutarıToplam
Peşin-949.54 TL
2496.23 TL992.46 TL
3333.51 TL1,000.54 TL
4251.80 TL1,007.18 TL
5202.12 TL1,010.60 TL
6169.29 TL1,015.73 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır